Productbeschrijving
Dit mooie chalet is gelegen op een mooie camping in Noord-Brabant. Volledig ingericht en voorzien van een fijn stukje tuin is dit een ideale plek voor een mooi verblijf in deze regio.
Deze mooie camping in een prachtig bosrijk en waterrijk gebied ligt op de grens van Noord-Brabant en Limburg.
Ook voor de gasten die graag iets ondernemen is deze plek een fijne keuze. Zowel op de camping zelf als in de directe omgeving. Denk aan een golfbaan, minigolf, een visvijver en allerlei fiets- en wandelroutes die je kennis laten maken met de magische omgeving van De Peel. Ook op de camping zijn verschillende activiteiten mogelijk. Zo is er een tafeltennistafel, Jeu de boules baan en een 18-holes minigolfbaan. Tevens zijn er wasmachines en drogers te gebruiken, tegen betaling.
Je kunt bij de receptie een vispas kopen (per dag), in de twee visvijvers die aan de camping grenzen vindt je karper, snoek en baars.
Een eventuele tweede auto is toegestaan tegen betaling.
Naast de receptie vindt je een brasserie waar je terecht kunt voor een heerlijk ontbijt, lunch of diner.